Preces atgriešana

LR MK noteikumi „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktā minēts, ka preci patērētājs var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Taču, tai pat laikā jāņem vērā, ka LR Patērētāju aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka: “Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.”

Šādu tekstu jūs izlasīsiet jebkurā citā interneta vietnē, kur ir iespējams iegādāties produktus, bet tikai ne pie mums.

Sava ražojuma precēm, kuras ir apzīmētas ar “Metalcehs naudas atgriešanas garantiju”, mēs  nodrošinām naudas atgriešanu preces atgriešanas garantijas termiņā. (Katrai no precēm tas tiek noteikts individuāli, kā arī neattiecas uz personificētajām precēm un individuāliem pasūtījumiem).

Lai atgrieztu preci “Metalcehs naudas atgriešanas garantijas laikā”, ir nepieciešams:

  1. Saglabāt preces oriģinālo iepakojumu
  2. Prece nedrīkst būt bojāta. Tai jābūt pilnā darba kārtībā (ir pieļaujamas preces ekspluatācijas pēdas).
  3. Dāvanām un papildaprīkojumam, kas tiek piegādāts kopā ar iegādāto preci, ir jābūt bez lietošanas pazīmēm, pretējā gadījumā aprīkojuma vērtība tiks atrēķināta no atgriešanas summas.
  4. Metālcehs nesedz preces atgriešanas piegādes izdevumus.

Lai pieteiktu atgriešanu:

  1. Ir jāaizpilda kontaktu forma www.metalcehs.lv kontaktu sadaļā un jāapraksta sava situācija.
  2. Jāsagaida atbildes vēstule no Metālceha.
  3. Jānosūta prece Metālcehs uz vēstulē atrunāto adresi (Omniva pakomātu).
  4. Pēc preces saņemšanas un pārbaudes 14 dienu laikā mēs atskaitīsim atpakaļ naudu (atrēķinot aprīkojuma un dāvanu izmaksas, ja tie netiks saņemti atpakaļ nelietoti) . Ja tiks konstatēti preces mehāniskie bojājumi, kas nav raksturojami kā ekspluatācijas pēdas, metālcehs ir tiesīgs neveikt naudas atmaksu. Tādā gadījumā prece tiks nosūtīta atpakaļ sūtītājam 7 dienu laikā, iepriekš sazinoties.

 

Scroll to Top