GADA HITS 2019

sALIEKAMA RAĶEŠKRĀSNIŅA KATLAVĀRIS

Gatavo jebkur dabā bez ugunskura un grila

Liek doties pie dabas, salauž robežas

Digitalizētajā pasaulē ir tik svarīgi mācēt ķert mirkļus, kas ir īsti un patiesi, kas ir te un tagad. Katlavāris to palīdz izdarīt.

Nekādu robežu ēdienu gatavošanai dabā

Esi kādreiz domājis par burgeru pagatavošanu kaut kur dabā, vai siltiem tikko ceptiem grauzdiņiem. Un kā būtu ar gardām pankūmām ar ievārījumu?

Silta maltīte jebkur dabā - esi brīvs

Cik bieži mēs nedodamies tur, kur vēlētos, un nepaliekam tik ilgi, cik gribētos, tikai tā iemesla dēļ, ka jādomā par savu un līdzgājēju vēderu. Ar katlavāri tava personīgā kafejnīca tev būs tur, kur pats izlemsi – kalna galā, pļaviņā pie upes vai jūras krastā.

Radi jaunu tradīciju, ienes piedzīvojumu ģimenē

Gatavot mājās ir tik garlaicīgi un ikdienišķi – gluži kā ierūsējušas attiecības. Arī šašliks vai dārzeņu cepšana uz grila ir ikdienišķa nodarbe. Kafejnīcās gluži katru dienu neēdīsi, bet gatavot dabā, turklāt katru reizi citā vietā, lūk tas ir ievērības cienīgs pasākums. Kopīgs piedzīvojums visai ģimenei, atraušanās no telefoniem, datoriem un TV. Kopā pavadīts laiks ar siltu pašgatavotu ēdienu bonusā – izklausās fantastiski, vai ne?

Daudzu lielisku īpašību apvienojums

Kā jau lieliskam produktam pienākas.

Aizņem mazs vietas

Pateicoties salikšanas un izjaukšanas tehnoloģijai, katlavāris izjauktā veidā aizņem vien 33x33 cm platību 1 cm augstumā.

katlavāris kurināms ar zariem

Kurini ar skaliņiem un zariņiem

Iepriekš sagatavoti koka skaliņi vai mazi zari, kas atrodami jebkurā mežā. Ar katlavāri tu bez problēmām tiksi pie siltas maltītes.

viegli salikt katlavāris

Saliekams 3 minūšu laikā

Mierīgi un nesteidzoties tieši tik daudz laika tev aizies, lai uzsāktu iekuršanas procesu. Azarta mākts tu to pat vari paveikt 1 minūtē.

3 mm biezs metāls katlavārim

Ilgmūžība un pamatīgums

Tavs katlavāris ir izgatavots no 3 mm bieza tērauda, kas nodrošinās tā kalpošanu līdz pat 10 gadiem, protams, attiecīgi par to rūpējoties.

Viegli saliekams un darbināms

Mūsu salikšanas rekords ir 55 sekundes. Spēsi to pārspēt?

Saliec un izjauc pāris minūšu laikā

Pēc pāris kurināšanas reizēm varēsi veikt salikšanu pat ar aizsietām acīm. Tavi bērni arī spēs novērtēt šo procesu, tikai neaizmirsti par cimdu izmantošanu.

Kurini ar zariem

Der jebkuri smalkie zari, kā arī mājās pagatavoti skaliņi. Kurtuves 45 grādu leņķis palīdz kurināšanas procesam, skaliņiem pašiem virzoties liesmu virzienā. 

Kurināmā sameklēšana ir lieliska nodarbe bērniem.

Vāri zupu, cep pankūkas vai gatavo kulināras izvirtības brīvā dabā

Katlavāris ir kā īsta malkas krāsns, kura tev var būt līdzās jebkur. Tu vari uz tā gatavot visus ēdienus un pats galvenais, jebkurā vietā dabā. Esi domājis par burgeru ballīti pie upes, vai saullēkta kino ar popkornu un pankūkām? Bet varbūt tev patiktu steika baudīšanas pārgājiens kādā nepiebraucamā vietā? Ar katlavāri tas viss ir iespējams.

Ideāli piemērots tev

Šķiet, ka esam uzskaitījušie visus variantus. Ja kāds palaists garām, dod mums par to ziņu, iespējams sarūpēsim arī kādu dāvaniņu.

Pārgājienu un dabas mīlis

Ar draugiem meža ielokā, cepot kartupeļus ar sīpoliņiem un desām, vai ar ģimeni pārgājienā kādā pļaviņā, gatavojot pankūkas brīvā dabā.

Pavasara un vasaras pikniku mīlis

Kamēr pie grila tiek cepts šašliks, turpat blakus uz katlavāra tiek vārīta garda zupa. Saulīte spīd, tiek malkots dzēriens un dzīve liekas fantastiska.
zvejnieks

Zvejnieks

Esi labi atpūties, traucē tikai burkšķošais vēders, bet pannā uz katlavāra jau kūst līdzpaņemtais sviests un drīz tajā kraukšķēs nozvejotās zivis.
mednieks

Mednieks

Tev, kā medniekam ir zināma svaigi saceptu akniņu garša. Bet, ceptas uz īstas uguns un dūmos, tās ir vēl garšīgākas.

Ceļotājs

Cik jauki, kad ceļojot ar auto, moci vai riteni jebkurā vietā vari pagatavot siltu maltīti uz svaigas uguns ar nelielu dūmu smaržu.
izdīvotājs

"Ir jābūt gatavam visam" - čalis

Kas notiek, ja pazūd elektrība un gāze? 80% cilvēku paliek bez iespējas pagatavot siltu maltīti. Bet tikai ne tu, jo tev ir katlavāris.

Gribi pamēģināt?

Tad ko tu vēl gaidi. Spied uz pirkšanas pogas un jau pēc 3 dienām varēsi baudīt savu pirmo katlavāra piedzīvojumu  un maltīti brīvā dabā.

Šis tas no tehniskās puses

Skaidrākai bildei, kā saka

katlavāris
katlavāris
katlavāris

Ja kaut kādu iemeslu dēļ 30 dienu laikā tev nepatiks katlavāris, mēs apņemamies atgriezt atpakaļ naudu.
Vairāk par 30 dienu naudas atgriešanas garantiju

Jautājumi un atbildes

Tā, lai nav jāatraksta viens un tas pats, iepazīsties ar biežākajiem jautājumiem te.

Kas nāk komplektā ar katlavāri?

Komplektā saņemsi pašu kaktlavāri izjauktā veidā kartona kastē, cimdus, birstīti, instrukciju katlavāra lietošanai.

No kā izgatavots katlavāris?

Katlavāris ir izgatavots no tērauda 3 mm biezumā.

Cik tas sver?

Katlavāris ir pamatīgs produkts, kas sver krietni vairāk par folija izstrādājumiem. Tā svars ir 7,3 kg. Jā, tu varēsi to izmantot muskuļu masas uzaudzēšanai svara stieņa vietā.

Cik ilgi man kalpos katlavāris?

Tas protams ir atkarīgs no lietošanas intensitātes un tā, kā kopsi katlavāri, bet tam droši vajadzētu nokalpot 10 gadus un vairāk. Tikai nedrīkst aizmirst, ka katlavāris nav apstrādāts ar krāsu, līdz ar ko tas nedrudzējas ar ūdeni. Ņem to vērā - katlavāris + ūdens = nav nekāda lielā draudzība.

Vai mans katlavāris var sarūsēt?

Katlavāris nav no cukura un ūdens tam nevar nodarīt tūlītēju kaitējumu, bet ilgtermiņā tas novedīs pie rūsēšanas, tāpēc seko tam līdzi. Mēs neesam apstrādājuši to ar krāsu, jo testu rezultātā tas nedeva vēlamo, kā arī sadārdzināja ražošanas izmaksas. Nerūsējošā tērauda katlavāris vispār maksā kā kosmiskais šatls, bet, ja esi gatavs par to maksāt, varam pagatavot arī šādu, bet tad tev jāsazinās privāti.

Kā darbojas 30 dienu naudas atgriešanas garantija?

Viss ir aprakstīts augstāk, bet īsumā - mēs tev atgriezīsim par katlavāri samaksāto naudu, atrēķinot piegādes izdevumus, ja 30 dienu laikā tev kaut kas nepatiks. Jā, tev būs jāatsūta katlavāris mums atpakaļ un protams, ka tam jābūt pilnā darba kārtībā. Īsāk sakot, lasi augstāk, tur viss ir aprakstīts.

Cik ātri es saņemšu savu katlavāri?

Piegādei mēs izmantojam Omniva pakomātu servisu. Viņi solās piegādāt katlavāri 2 darba dienu laikā + tev vēl jāpierēķina tava katlavāra nogādāšanu no mūsu ražošanas ceha pie viņiem, ko veicam 1 dienas laikā. Rezumējumā, ja matemātika neklibo, tām vajadzētu būt 3 darba dienām. Pieliksim vēl 1 rezervē un 4 darba dienu laikā tas noteikti jau būs pie tevis.

Vai maksājot par katlavāri tiešsaistē ir droši?

Noteikti. Mēs ismantojam SSL sertifikātu, kas visus tevis ievadītos datus šifrē. Turklāt, maksājumu sistēmu nodrošina Paysera, kas ir licenzēts uzņēmums šo darbību veikšanai. Mēs neveicam nekādu sensitīvu datu glabāšanu un pieprasīšanu.

Piešķir saviem piedzīvojumiem dabā jaunu garšu?

Uzrīko burgeru ballīti mežā, pankūku cepšanu pie upes vai popkorna vakaru jūras krastā.

REKVIZĪTI

SIA Metālcehs
Reģ. Nr. 40203073831
Jur. adrese: Līvzemes iela 23 k-2, Salaspils
Tālrunis: +371 25 520 382
metalcehs@gmail.com

SEKO METALCEHS

DROŠI MAKSĀJUMI AR